25 жовтня в Офіційному будинку прийомів відбулася Урочиста частина II Національного проекту «Медичний Олімп України»

25 жовтня в Офіційному будинку прийомів відбулася Урочиста частина II Національного проекту «Медичний Олімп України», який проходив за підтримки та участі Верховної Ради України, Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, народних депутатів України, органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань.

Організаторами II Національної програми «Медичний Олімп України» виступили: Національна академія медичних наук України, УІВЦ «Галактика». Згідно з рейтингом, складеним департаментами та управліннями охорони здоров’я було вшановано кращих представників медичної галузі України.

У складі делегації з Донецької області на урочистий захід був запорошений директор КНП «ОКТЛ м. Лиман» Профессор Климовицький В.Г.. За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в охорону здоров’я нації Директора Професора Климовицького В.Г. було нагороджено Почесною грамотою Президента Національної академії медичних наук України В. І Цимбалюка та Президента Всеукраїнського лікарського товариства О. Мусія, Орденом медичної слави України, та Книгою Пошани «Медичний Олімп України».

Call Now Button