«Клінічна неврологія та нейрохірургія – нові аспекти в діагностиці та лікуванні»

8 листопада 2019 року в м. Краматорську вперше за довгі роки, відбулася науково-практична конференція «Клінічна неврологія та нейрохірургія- нові аспекти в діагностиці та лікуванні», під егідою департаменту охорони здоров’я Донецької області, яка була організована Обласної Клінічною травматологічною лікарнею (м.Лиман) та Донецьким національним медичним університетом МОЗ України.

Конференція проводилась для лікарів нейрохірургів, неврологів, травматологів, сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, лікарів променевої діагностики (комп’ютерна томографія) і МРТ, лікарів ультразвукової діагностики, анестезіологів з Донецької області. На конференції з актуальними проблемами нейрохірургічної служби в Донецькій області виступив позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА за фахом «дитяча нейрохірургія»,завідувач відділенням нейротравматології КНП «Обласної Клінічної травматологічної лікарні» м. Лиман – Амер Ібрахім Юсеф Бадран.

Його виступи були присвячені актуальним проблемам нейрохірургії – пухлинам головного та спинного мозку, черепно-мозковій травмі ( в тому числі і військовій травмі). Також була приділена увага питанням: вертебрології ( дегенеративним захворюванням хребта), хребетно-спинномозкова травма.Доповідь завідувача кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, експерта ДОЗ ОДА за напрямом «неврологія», к.мед.н., доц. Селезньової С.В. була присвячена актуальним питанням цереброваскулярним захворюваням в Україні та Донецькій області, проведенню тромболітичної терапії при інсульті, профілактиці інсультів.Діагностику та лікування нейросудинних захворювань також висвітлив – лікар ангіо-нейрохірург ОКТЛ Ямцов С.О (м. Лиман).

Дуже цікавими для лікарів були питання черепно-мозковій травми у дітей, аномалії розвитку ЦНС, гідроцефалія , які доповів лікар нейрохірург ОКТЛ (м. Лиман)- Жебін А.А.По функціональній діагностиці виступили: лікар УЗД Мельниченко К.П . та лікар невролог НДІ ТО Біленец А.Г. (м. Лиман) З сучасними можливостями телемедицини виступив Тарасов М.Ю.В конференції прийняли участь більше 100 лікарів-фахівців з Донецької області. Конференція відбулася на високому організаційному та професійному рівні, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.

Call Now Button