Майборода Денис Ігорович

З 2021-го року розпочав роботу в медицині працюючи фельдшером в гострому інсультному відділенні.

За рік практики вирішив вдосконалити свої знання та вибрати професію фізіотерапевта з 2023-го року розпочав навчання по даній спеціальності і з 2023-го року працюю помічником фізіотерапевта в реабілітаційному відділенні.

У 2022 році закінчив Кіровоградський медичний фаховий коледж ім.Є.Й. Мухіна, отримав професійну кваліфікацію фельдшер. На базі коледжу пройшов та успішно завершив спеціалізацію за програмою “Лікувальний масаж “. У вересні 2022 року розпочав роботу в медицині ,працюючи фельдшером в гострому інсультному відділенні. За рік практики вирішив вдосконалити свої знання, та обрати професію фізіотерапевта. З 2023 року розпочав навчання по даній спеціальності,та працюю помічником фізіотерапевта в реабілітичному відділенні.

Працюю з пацієнтами після інсульту, грижами, травмотологічними хворими. Також вивчаю фармокологію, нутріціологію, м’які мануальні техніки, новітні технології. Маю особистий досвід власного дідуся після інсульту, вважаю, що кожен пацієнт потребує якісної реабілітації. Оскільки я це відчув на власному досвіді, мене турбує проблема коли пацієнти залишаються без якісної кваліфікованої допомоги, один на один зі своєю проблемою. Тому прагну покращити якість реабілітаційної допомоги в Україні.

Call Now Button