Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ №70 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №70 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань: КНП «Обласна клінічно травматологічна лікарня», юридична адреса:84404, м. Лиман, вул. К.Гасієва, буд. 36а, код за ЄДРПОУ – 20366499.

            Місце надання послуг: м. Лиман, вул. К.Гасієва, буд. 36а

            Очікуване споживання у 2022 р – 40000 кВт*год

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія з послугою розподілу)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2021-12-28-003868-c

 Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

Якість електричної енергії повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: – Якість електричної енергії має відповідати фактичним значенням параметрів електричної енергії, встановленим ГОСТ 13109-97; «Правила користування електричною енергією», затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.07.1996 № 28; іншим нормативно-правовим актам. Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі електричної енергії складає 240000,00 грн.  (двісті сорок тисяч грн). Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2022 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2022 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

Call Now Button