Рятувальники Лиманщини провели семінар-нараду з медпрацівниками

3 грудня рятувальники 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели семінар нараду з правил пожежної безпеки для працівників Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії Донецького національного медичного університету та Комунального клінічного лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я «Обласна травматологічна лікарня».

Під час семінар-наради фахівці ДСНС нагадали працівникам лікарні про основні правила безпеки життєдіяльності в побуті та на робочому місці. Особливу увагу під час профілактичного заходу було приділено алгоритму дій у разі виникнення пожежі, зокрема, як проводити евакуацію. Також, рятувальники звернули увагу на загрози притаманні опалювальному періоду, адже із зниженням температури повітря все більше людей починають користуватись пічним опаленням та електрообігрівачами, що в свою чергу може призвести до перевантаження електромережі та спровокувати виникнення пожежі. Крім того розповіли про небезпеку тонкої криги.

Після завершення теоретичної частини семінар-наради рятувальники продемонстрували для медперсоналу, як правильно користуватися вогнегасником. Адже кожен громадянин повинен знати, як в разі потреби застосовувати вогнегасник та вміти на практиці правильно ним користуватися.

Джерело

Call Now Button