Що потрібно знати про ендопротезування суглобів у Кропивницькому?

Що потрібно знати про ендопротезування суглобів?

Що потрібно знати про ендопротезування суглобів?Ендопротезування суглобів – це заміна зруйнованого суглоба на штучний, який повністю відтворює анато­мічну форму здорового суглоба. Зазвичай, заміна необхідна, якщо пацієнт відчуває сильні болі, при високому ступені зносу суглоба, яка викликає значне обмеження рухової функції.

Операції із заміни суглоба стали справжнім проривом в медицині і подарували втрачену радість руху тисячам пацієнтів. Оскільки, будь-які інші види лікування (фізіотерапія, медикаменти, лікувальна фізкультура) приносять тільки тимчасове полегшення, що допомагає відтермінувати операцію, але не уникнути її.

Коли необхідно проводити ендопротезування кульшового або колінного суглобу?

колінний суглоб протезування кропивницькийНеобхідність заміни суглобу і протипоказання може визначити тільки лікар після проведення діагностики. До ендопротезування вдаються в тих випадках, коли біль в суглобі стає нестерпним, а рухові функції порушені. Слід знати, що ендопротезування можна проводити в будь-якому віці і здебільшого пацієнтами стають люди похилого віку у віці від 60-80 років.

Найчастіше показаннями до ендопротезування є: запалення, набряки і зовнішня деформація суглоба порушення функцій згинання та розгинання виражені болі навіть в стані спокою і під час сну артрози третього і четвертого ступенів артрит індивідуальні особливості пацієнта ракові пухлини в стегні або ж в гомілці.

Які протези обрати?

Які протези обрати?Потрібно врахувати багато чинників, які можуть вплинути на експлуатацію протеза, адже від цього залежить комфорт і якість життя пацієнта після операції. Підбір ендопротеза завжди є індивідуальним – лікар підбирає тип ендопротеза в залежності від анамнезу, віку пацієнта, анатомічних особливостей будови суглоба, маси тіла тощо.

Фахівці нашої лікарні допоможуть вибрати оптимальний варіант для заміни, виходячи з потреб пацієнта та наявних на медичному ринку матеріалів.

Call Now Button