З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИР ГАРІЙОВИЧ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА КНП “ОКТЛ”, ДОКТОРА МЕДИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ, ЛАУРЕАТА ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ, ЛАУРЕАТА ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ В ГАЛУЗІ НАУКИ І ТЕХНІКИ КЛИМОВИЦЬКОГО ВОЛОДИМИРА ГАРІЙОВИЧА.

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИР ГАРІЙОВИЧ!

З нагоди Вашого особливого дня хочемо щиро та сердечно привітати Вас з Днем народження! Цей день – чудовий привід відзначити Ваші безмежні досягнення, неймовірний внесок у медичну науку та докорінні зміни, які Ви принесли у життя людей.

Ваша висока наукова кваліфікація, звання доктора медичних наук та звання професора, підкреслюють Ваші безсумнівні знання і величезний досвід в медичній сфері. Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України та Державної премії в галузі науки і техніки — це показники Вашого видатного внеску в розвиток медицини та науки в нашій країні.

Ваша праця, пильність та відданість медичній справі вражають та надихають нас усіх. Ви – приклад неустановної праці, дослідницької мрії та постійного прагнення до нових вершин.

Нехай цей день принесе Вам радість, позитивні емоції та заслужений відпочинок. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливих моментів у родинному колі та подальших великих досягнень у Вашій медичній кар’єрі.

З найкращими побажаннями, колектив КНП “ОКТЛ”

Call Now Button